Kontakt

noclegi Krynica Morska
Pokój nr 22

Krynica Morska noclegi nad morzem

Krynica Morska noclegi nad morzem, kontakt.

„Willa Joker” Patryk Romaniuk
ul. Nowa 19 | 82-120 Krynica Morska
+48 723 077 777 | +48 55 247 65 50 |
joker@krynicamorska.org

 

 

  Krynica Morska hotele

  Zobacz ceny

  kontakt
  noclegi krynica morska

  Willa Joker to przede wszystkim tanie noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej. Prawie wszystkie nasze pokoje maja klimatyzację. Dysponujemy pokojami dwuosobowymi, dwuosobowymi z dostawką i pokojami 4 osobowymi. Poza tym w wersji czteroosobowej mogą to być pokoje studio. Z Willi Joker do morza mamy zaledwie 600 m. jesteśmy niemal w samym centrum, do portu jachtowego mamy ok. 200 m. Bardzo blisko mamy różne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Ok. 100 m. jest do wesołego miasteczka, ok. 1 km jest do centrum sportowego na ul. Rybackiej. Do punktu widokowego Wielbłądzi Garb jest ok 3 km. Z portu jachtowego  wypływają statki spacerowe na rejsy po Zalewie Wiślanym, do Fromborka jak i do Gdańska.

  Kontakt do Willi Joker to 723077777.

  Ścieżki rowerowe

  W Krynicy Morskiej jest ok. 30 km. ścieżek rowerowych. Z pewnością najbliższa ścieżka rowerowa i promenada spacerowa są ok. 100 m od Willi Joker. Przede wszystkim jest to nowa, zrobiona w 2021 r ścieżka na nowym wale przeciwpowodziowym. na koronie wału zrobiono ścieżkę szerokości ok. 3 m. z wyasfaltowaną  nawierzchnią. Poza tym ze ścieżki rozpościera się bardzo ładny widok na Zalew Wiślany i na jego zatoczki. Ścieżka jest dwuczęściowa i w sumie ma długość 4 km. Tu też jest  droga rowerowa R10 biegnąca wzdłóż morza. Przede wszystkim obok drogi R10 w White Resort jest całoroczna wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych i elektrycznych. Tu tez mamy rowery dla dzieci i dla młodzieży, a dla najmłodszych mamy foteliki montowane na bagażnik roweru.

  White Resort

  Noclegi White Resort to przede wszystkim noclegi nad samym morzem. Z pewnością White Resort położony jest najbliżej morza w Krynicy Morskiej jak to tylko było mozliwe. Poza tym White poleca noclegi z całodziennym wyżywieniem. Podsumowując, zapraszamy na noclegi nad morzem do Krynicy Morskiej do White Resort.

  Malbork to przede wszystkim Zamek Krzyżacki

  Krynica Morska noclegi nad samym morzem, kontakt.