Weekend nad morzem

Weekend nad morzem
krynica morska weekend nad morzem

Weekend nad morzem

Weekend nad morzem.

Bez wątpienia morze Bałtyckie w sezonie zimowym ma urok zupełnie nie podobny do sezonu letniego. Niezaludniona i gładka plaza , szum nadpływających fal i ptaki łowiące ryby. Lekki wiatr i słońce donoszą do nas zapach morza , liczne muszelki i drobne bursztyny które możemy zabrać na pamiątkę. Dla takich chwil właśnie jedziemy odpoczywać w miasteczku Krynica Morska noclegi w Marcu.

Krynica Morska noclegi w Marcu

Dlatego Krynica Morska noclegi ma do zaoferowania obiekty otwarte w sezonie zimowym. Godne uwagi będą obiekty takie jak Hotel White nad samym morzem i Willa Joker w centrum Krynica Morska. Obiekt White położony nad samym morzem oferuję nocleg, w nowoczesnych, w pełni wyposażonych pokojach wraz z wyżywieniem w eleganckiej restauracji Black Cod . Przede wszystkim Wspaniała kuchnia, na każdy gust. W obiekcje można wypożyczyć rowery spacerowe, z siedzenie dla dziecka oraz koszykiem , dziecięce, trekingowe i elektryczne. Warto wyruszyć na spacer promenadą i ścieżką rowerowo R-10 w Krynicy Morskiej , zobaczymy dech zapierający widok na Morze Bałtyckie .

Krynica Morska noclegi

Podczas gdy Willa Joker proponuje państwu komfortowe pokoje, oraz apartamenty studio. Willa znajduje się w samym centrum Krynicy Morskiej, oddalona od plaży około 600 metrów. Takie ważne lokale jak bank czy apteka znajdują się bardzo blisko około 50 metrów. Zapraszamy tez na weekendy nad samym morzem.

Krynica Morska noclegi

Komfortowe pokoje nad morzem

Przede wszystkim Krynica Morska noclegi to pokoje w Willi Joker w pełni wyposażone, z balkonami i łazienką. Bardzo ważną informacją będzie że pokoje są z klimatyzacją oraz ogrzewaniem , bardzo wygodne rozwiązanie . Ponadto pokoje są wyposażone w lodówkę, czajnik, telewizor, balkon lub taras. W pokojach wygodne łóżka małżeńskie lub jednoosobowe. W rezultacie Krynica Morska noclegi w Marcu to gwarancja miłej atmosfery , ciszy i spokoju. Prawdopodobnie Krynica Morska jest jednym miastem z najlepszy miast nad Polskim Morzem. Warto wspomnieć o Zalewie Wiślanym . W przeciwieństwie do innych miast nad morzem , w Krynicy Morskiej można odpocząć nad pięknym zalewem . Dla tego dzwon już teraz. Recepcja Willi Joker zaproponuje najlepsze pokoje i odpowie na wszystkie pytania dotyczące rezerwacji i noclegu . Serdecznie zapraszamy.

Weekendy nad morzem Krynica Morska

Gdzie na weekend majowy nad morze ? Gdzie na majówkę do Krynicy Morskiej ? Zapraszamy na wszystkie dłógie weekendy nad morze do Krynicy Morskiej. Tu tez znajdziesz rożne atrakcje, są też wypożyczalnie rowerów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *