Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów

Przede wszystkim dla Gości Willi Joker proponujemy wypożyczalnię rowerów  w White Resort nad samym morzem, do ścieżki rowerowej zaledwie 20 m. W odległość ok. 100 m. od Willi Joker powstała nowa ścieżka rowerowa wzdłuż Zalewu Wiślanego. Dlatego oprócz rowerów miejskich mamy również rowery elektryczne.

Wypozyczalnia rowerów

Telefon do wypożyczalni rowerów : 55 246 8239

White Resort Krynica Morska

Hotel nad morzem zaprasza cały rok.

White Resort położony na skraju sosnowego lasu tuz przy plaży, przede wszystkim dobrze wyposażone  pokoje z widokiem na morze. Z pewnością jest to hotel położony najblizej morza w Krynicy Morskiej. W okolicy inne hotele i apartamenty tworzące nowe centrum noclegowe w Krynicy Morskiej. Z pewności jest tu ok. 1500 miejsc noclegowych przy samej plaży. Noclegi nad samym morzem to na pewno najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Zarezerwuj już dziś, z pewnością u nas dobrze wypoczniesz, opalisz się, pospacerujesz po plaży, a na pewno do nas wrócisz za rok.

Hotele położone nad samym morzem cieszą się w Krynicy dużym powodzeniem.  W Krynicy Morskiej w pierwszej kolejności sprzedają się hotele i apartamenty położone tuż przy plaży. W drugiej kolejności sprzedają się pensjonaty i wille położone w centrum Krynicy Morskiej skąd wszędzie jest blisko, a na koniec pokoje na początku Krynicy.

Krynica Morska hotele

Krynica Morska wypożyczalnia rowerów. White Resort w ofercie ma rowery miejskie, trekkingowe, młodzieżowe, dziecięce oraz rowery elektryczne. Mamy też krzesełka na rowery dla dzieci do 20 kg, kaski na głowę i zapięcia do rowerów.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.