Krynica Morska urlop

Krynica Morska hotele nad morzem
Pokój 32

Krynica Morska urlop

Krynica Morska urlop nad morzem.

Willa Joker zaprasza na urlop do Krynicy Morskiej do klimatyzowanego pensjonatu. Z pewnością  urlop nad morzem w Krynicy Morskiej będzie udany. Dlatego zapraszam na  urlop blisko morza w centrum Krynicy. Z pewnością Krynica Morska noclegi pensjonaty w centrum Krynicy Morskiej to udany urlop. Dlatego zapraszam już dziś, zadzwoń i zarezerwować.  Znajdziesz z pewnością coś dla siebie. W Krynicy w ostatnich latach wybudowano nowe promenady spacerowe i ścieżki rowerowe. Z pewnością chętnie pochodzisz po promenadzie. Przede wszystkim wynajmiesz rower, również elektryczny.

White Hotel zbudowano w ostatnich latach, jest to hotel z pewnością położony najblizej plaży w Krynicy Morskiej. Nowy i nowocześnie zrobiony typowy hotel położony nad samym morzem na skraju sosnowego lasu. Las jest częścią Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana chronionego przepisami Natura 2000.

Atrakcje Krynicy Morskiej .

Krynica Morska, perła Polskiego wybrzeża położona na krańcu urokliwej Mierzei Wiślanej. Od północy otoczona wodami Bałtyku, od południa Zalewu Wiślanego. Posiada długie tradycje wypoczynkowe, sięgające 1815 r. Znajduje się tu port morski, cztery przystanie oraz kilka kąpielisk. W sezonie letnim funkcjonuje połączenie statkami żeglugi przybrzeżnej z Tolkmickiem, Elblągiem i Fromborkiem. Miasto posiada bogate zasoby lecznicze wód oraz klimatu.

Niewątpliwą atrakcją jest  „Plaża Biała” gdzie drobniutki piasek kojąco masuje nasze stopy. Wyższa niż na otwartym morzu temperatura wody  w Zatoce Gdańskiej daje przyjemność i frajdę z kąpieli. Dla Państwa udostępniamy  w Krynicy Morskiej 500 m i w Piaskach 200 m oznaczonego, strzeżonego i bezpiecznego kąpieliska. Dla amatorów rowerów przygotowaliśmy niezwykle urokliwą ścieżkę rowerową a amatorzy sportów wodnych mogą skorzystać z pięknej mariny.

Zapraszamy serdecznie.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.