Krynica Morska pokoje

Krynica Morska pokoje z klimatyzacją

Krynica Morska pokoje z klimatyzacją

Krynica Morska pokoje z klimatyzacją w Willi Joker. Willa posiada klimatyzację DAIKIN co w upalne lato daje wysoki komfort wypoczynku. Klimatyzacja uruchomiana jest w lipcu i sierpniu lub jeśli temperatura przekracza 23 ° C. Dodatkowo klimatyzacja przyczynia się do  komfortu akustycznego gdyż nie musimy otwierać na noc okien i nie słyszymy gwaru dobiegającego z ulicy. Willa Joker to jeden z niewielu hoteli, pensjonatów czy willi posiadający klimatyzację. Pomimo dobrej lokalizacji i dobrego wyposażenia Willi Joker noclegi są tanie. W sezonie letnim i poza sezonem najtaniej wychodzą pakiety. Proszę zapytać recepcjonistę czy może zaproponować tańszy pakiet. Ponieważ nad morzem klimatyzacja jest potrzebna maksymalnie jeden miesiąc w roku, bardzo mało obiektów noclegowych montuje klimatyzacje w pokojach. My mamy zamontowaną klimatyzację firmy Daikin.

Zapraszamy również do hotelu nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Z hotelu do plaży zaledwie 60 m.

Krynica Morska noclegi nad morzem tanio.

Noclegi w Krynicy Morskiej w centrum to druga zaraz po noclegach nad samym morzem najbardziej atrakcyjna lokalizacja. Noclegi w centrum to noclegi nad Zalewem Wiślanym, z pokoi widok na wody zalewu. Od 2021 będzie czynna nowa promenada spacerowa i ścieżka rowerowa dłógości 4 kl. wzdłóż samego Zalewu Wiślanego. Promenada ma szerokość 3 m i biegnie po koronie nowo wybudowanego wału przeciwpowodziowego. Podsumowując centrum Krynicy będzie jeszcze bardziej atrakcyjne. Przede wszystkim z promenady są piękne widoki bezpośrednio na zalew ale i z promenady można wejść do miejskiego centrum sportów.

Krynica Morska pokoje

Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce położone na Mierzei Wiślanej i otoczone z dwóch stron wodami. Z jednej strony jest to Zatoka Gdańska a z drugiej wody Zalewu Wiślanego.

 

2 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.