Krynica Morska parking w centrum

Krynica Morska parking

Krynica Morska parking w centrum

Parking w centrum Krynica Morska

Krynica Morska parking monitorowanym w centrum. Z pewnością  Willa Joker posiada własny monitorowany parking przed pensjonatem na ul. Nowej. Krynica Morska parking w centrum, dlatego wolne miejsca parkingowe sprzedajemy innym gościom.  Monitorowany parking w Krynicy Morskiej w centrum obok Willi Joker na ul. Nowej 19. Tel 55 247 65 50.

Noclegi Krynica Morska

Noclegi w Krynicy Morskiej w Willi Joker, pokoje z klimatyzacją z widokiem na Zalew Wiślany, w centrum Krynicy. Wille w Krynicy morskiej położone w samym centrum cieszą się powodzeniem przede wszystkim za umiarkowane ceny i to że wszędzie jest blisko. Do centrum 100 m. do portu jachtowego 200 m. do morza 600 m. wszędzie tez można dojechać meleksem. Meleksów  w Krynicy w ostatnich latach bardzo przybyło, wożą wszędzie za niewielkie pieniądze.

Hotele Krynica Morska

W Krynicy Morskiej jest kilka hoteli, niektóre położone są nad sama plażą. Przede wszystkim hotele położone nad samą plażą cieszą się największym powodzeniem. Tu też zapraszam do White Resort położonego nad samym morzem, blisko centrum, wesołe miasteczko i port jachtowy. Z portu wypływają statki spacerowe do Fromborka  gdzie można zwiedzić Katedrę i Muzeum. Statek w jedna stronę płynie ok. godziny, Frombork to ok 4 godzin, razem ok 6 godzin, praktycznie zajęty cały dzień.

Noclegi w Krynicy Morskiej

Noclegi nad samym morzem w Krynicy Morskiej w pokojach z klimatyzacją. Willa Joker to tanie pokoje w centrum Krynicy Morskiej. White Resort to komfortowe pokoje z widokiem na morze.  Są tu też liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W White Resort jest ogród edukacyjny dla dorosłych i plac zabaw dla dzieci. Główną atrakcją dla dzieci jest statek piracki Biała Perła.

Krynica parking w centrum

Jest tu też duży, ogólnodostępny parking miejski który pomieści ponad 200 samochodów osobowych i większych.

Krynica Morska noclegi

3 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.