Krynica Morska hotele pensjonaty

Krynica Morska hotele pensjonaty nad samym morzem w centrum Krynicy. Krynica Morska to liczne hotele i pensjonaty nad samym morzem Bałtyckim. Również liczna baza Willi i kwater prywatnych, ośrodków wczasowych i pokoi do wynajęcia stanowi liczną bazę noclegową Krynicy Morskiej.

Willa Joker to klimatyzowane pokoje  w centrum Krynicy Morskiej na ul. Nowej. Pokoje dwuosobowe z balkonami i z widokiem na Zalew Wiślany. Pokoje czteroosobowe i tanie pokoje na poddaszu. Willa posiada monitorowany parking ,wifi, kuchnię ogólnie dostępną dla gości.

White Hotel to nowy ośrodek wczasowy nad samym morzem, położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej, niemal na plaży. Luksusowe ładnie wykonane, obszerne pokoje z balkonami z widokiem na morze i las.

Granica Państwowa

 Granica Państwa – 12 km od centrum Krynicy znajduję się mała miejscowość – Piaski (administracyjnie należy do Krynicy Morskiej). Ok. 3 km. za tą miejscowością znajduje granica NATO, oraz Unii Europejskiej. Granica jest pilnie strzeżona, nie ma możliwości przekroczenia. Zachęcamy do spacerów do granicy ponieważ zarówno droga przez las jak i spacer plażą dostarczają niesamowitych wrażeń estetycznych. Mogą państwo przekonać się o destrukcyjnym działaniu morza, wstąpić na wspaniały punkt widokowy, z którego rozpościera się piękny widok na zalew wiślany oraz katedrę we Fromborku, znaleźć poziomki, jeżyny, maliny oraz grzyby.

Krynica Morska hotele blisko morza zapraszają serdecznie. Pensjonaty Krynica Morska – tanie noclegi.