Krynica Morska hotele

Krynica Morska hotele pensjonaty

Krynica Morska hotele pensjonaty

Hotele Krynica Morska nad samym morzem.

Krynica Morska hotel pensjonaty nad samym morzem w centrum Krynicy. Z pewnością  Krynica Morska to liczne hotele, wille i pensjonaty nad samym morzem Bałtyckim. Również liczna baza Willi i kwater prywatnych, ośrodków wczasowych i pokoi do wynajęcia z pewnością stanowi liczną bazę noclegową Krynicy Morskiej.

Willa Joker to klimatyzowane pokoje  w centrum Krynicy Morskiej na ul. Nowej. Pokoje dwuosobowe z balkonami i z widokiem na Zalew Wiślany. Pokoje czteroosobowe i tanie pokoje na poddaszu. Dlatego też Willa posiada monitorowany parking ,wifi, kuchnię ogólnie dostępną dla gości.

White Hotel to nowy ośrodek wczasowy nad samym morzem, położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej, niemal na plaży. Luksusowe ładnie wykonane, obszerne pokoje z balkonami z widokiem na morze i las.

Granica Państwowa

 Granica Państwa – 12 km od centrum Krynicy znajduję się mała miejscowość – Piaski (administracyjnie należy do Krynicy Morskiej). Ok. 3 km. za tą miejscowością znajduje granica NATO, oraz Unii Europejskiej. Granica jest pilnie strzeżona, nie ma możliwości przekroczenia. Zachęcamy do spacerów do granicy ponieważ zarówno droga przez las jak i spacer plażą dostarczają z pewnością niesamowitych wrażeń estetycznych. Mogą państwo przekonać się o destrukcyjnym działaniu morza, wstąpić na wspaniały punkt widokowy, z którego rozpościera się piękny widok na zalew wiślany oraz katedrę we Fromborku, znaleźć poziomki, jeżyny, maliny oraz grzyby.

Hotele Krynica Morska blisko morza zapraszają serdecznie. Pensjonaty Krynica Morska – tanie noclegi.

Przede wszystkim polecam hotele położone nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Są tu klimatyzowane pokoje z widokiem na morze a do noclegów proponujemy całodzienne wyżywienie.