Krynica Morska hotele nad morzem

Krynica Morska hotele nad morzem
Pokój 5

Krynica Morska hotele nad morzem.

Krynica Morska hotele.

Otworzyliśmy nowy hotel nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej. Pokoje z widokiem na morze i las. Hotel położony najbliżej morza jak to tylko możliwe w Krynicy Morskiej. Do plaży tylko 60 m.

Chlubą Krynicy są ratownicy z Elbląskiego WOPR.Zajęli oni w 2003 r. drugie miejsce w konkursie najbezpieczniejszych kąpielisk w północnej Polsce.

Krynica Morska stara się o statut uzdrowiska dzięki obecności wód mineralnych. Są to wody  chlorkowo – siarczanowo – magnezowo – sodowych, bromkowych, jodkowych, borowych, hipotermalnych. Prawdopodobnie  idealnie nadających się do celów leczniczych i rekreacyjnych. Na odwiedzających Krynicę Morską gości czekają miejsca w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i kwaterach prywatnych. Są też pola namiotowe i campingowe.

Krynica Morska położona jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym: z dala od zgiełku i gwaru, a jednak łatwo dostępna dla turystów. Można tu dojechać drogą lądową z Gdańska 79 km, Elbląga 61 km, Warszawy 360 km, a także drogą wodną z Elbląga, Fromborka.

Krynica Morska hotele nad morzem

W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie. Od rozrywki w gronie przyjaciół   i do spotkania z bogactwem form życia przyrody. Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) obejrzycie Państwo piękny widok: z jednej strony Bałtyku z drugiej Zalewu Wiślanego.Podcza gdy horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską. Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków. Pomiędzy nimi można daniele, lisy ,dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa.

Krynica Morska tanie hotele nad morzem .

Podsumowując, hotele nad morzem w Krynicy Morskiej to głównie ul. Korczaka i Przyjaźni. Przede wszystkim są to nowe hotele i apartamenty. W związku z tym jest to ok. 1500 nowych miejsc noclegowych. Dlatego też cieszą się one wzięciem. Podsumowując większość z turystów zwraca uwagę na odległość od morza. Przede wszystkim każdy chce mieć widok na morze.

3 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.