Hotel Krynica Morska

Hotel Krynica Morska
Krynica Morska hotele

Hotel Krynica Morska

Hotel Krynica Morska nad morzem.

Willa Joker tanie noclegi, pensjonaty w centrum Krynicy Morskiej. Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej, tanie noclegi pensjonaty nad morzem.

Willa Joker z pewnością zlokalizowana w centrum Krynicy Morskiej blisko portu jachtowego. Tu też pokoje z klimatyzacją z balkonami z widokiem na Zalew Wiślany. W ofercie pokoje dwuosobowe i pokoje czteroosobowe oraz dwupokojowe apartamenty studio. Do morza 600 m.

White Resort to przede wszystkim nowy hotel zlokalizowany nad samym morzem tuż przy plaży, do centrum 600 m a do plaży 60 m. Pokoje dwuosobowe i apartamenty studio z balkonami i z widokiem na morze. Pokoje czteroosobowe i pokoje rodzinne z widokiem na miasto. Hotel całoroczny. noclegi z całodziennym wyżywieniem. Zapraszamy serdecznie.

Hotel Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej szczególnie w sezonie wakacyjnym cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Z pewnością najwiekszym powodzeniem cieszą się hotele i apartamenty przy samej plaży. Hotele te przede wszystkim stoją na skraju starego sosnowego lasu wchodzącego w skład Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. W lesie są liczne ścieżki leśne idealnie nadające się do spacerów po lesie. Ścieżki leśne również nadają się do jazdy rowerami.

Wypożyczalnia rowerów

W hotelu White znajduje się wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych . młodzieżowych i rowerów elektrycznych. Przede wszystkim White Hotel stoi tuż przy ścieżce rowerowej i promenadzie spacerowej biegnącej wzdłóż morza. W hotelu proponujemy noclegi z całodziennym wyżywieniem w formie bufetu.

Restauracja Black Cod

Restauracja znajduje się przy promenadzie spacerowej pomiędzy wejściami na plaże nr 24 i 25 i zaprasza też Gości z zewnątrz. Przede wszystkim restauracja czynna jest cały rok.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.