Gdzie tanio przenocować nad morzem

Gdzie tanio przenocować nad morzem
Pokój 43

Gdzie tanio przenocować nad morzem

Gdzie tanio przenocować nad morzem

Czy jest gdzie tanio przenocować nad morzem, może w Krynicy Morskiej. Bogata baza noclegowa nad morzem w Krynicy Morskiej zaprasza. Liczne hotele i pensjonaty, ośrodki wczasowe i wille, prywatne kwatery i pokoje do wynajęcia. W mieście znajdują się piękne hotele Krynica Morska hotel nad samym morzem, White to nowy luksusowy hotel 60 metrów od morza. Krynica Morska noclegi blisko morza. Willa Joker posiada klimatyzowane pokoje  blisko portu jachtowego w centrum Krynicy.

Kurort nadmorski Krynica Morska to znana miejscowość z coraz lepszymi hotelami i pensjonatami i coraz wyższą pozycją w rankingu nadmorskich miejscowości. W 2015 roku Krynica była na 11 pozycji z pośród 30 najbardziej znanych miejscowości nadmorskich. Natomiast w 2013 roku Krynica była na 14 pozycji.

Przede wszystkim w naszym mieście każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku. Od samotnie, do zagubienia się w tłumie, do rozrywki w gronie przyjaciół, ale i do spotkania z bogactwem form życia przyrody. Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) obejrzycie Państwo piękny widok. Z jednej strony Bałtyku, z drugiej Zalewu Wiślanego, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską. Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków. Pomiędzy nimi spotkać można daniele, lisy, dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa.

Tu też należy również zobaczyć starą zabudowę miasta, pochodzącą z początku XX wieku stanowiącą zespół zabytkowych willi i pensjonatów. Latarnia morska  jest jedną z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym.

Przebywając w Krynicy Morskiej z pewnością można wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka, Elbląga. Natomiast  drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.

Gdzie tanio przenocować nad morzem ?

Najlepsze plaże w Polsce

Podsumowując, najbardziej polecam hotele położone nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim są tu klimatyzowane pokoje z widokiem na morze a noclegi proponujemy z całodziennym wyżywieniem.

3 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.