Gdzie tanio przenocować nad morzem

Gdzie przenocować nad morzem, może w Krynicy Morskiej. Liczna baza noclegowa nad morzem w Krynicy Morskiej zaprasza, liczne hotele i pensjonaty, ośrodki wczasowe i wille, prywatne kwatery i pokoje do wynajęcia. Krynica Morska hotel nad samym morzem, White to nowy luksusowy hotel 60 metrów od morza. Krynica Morska noclegi blisko morza, Willa Joker klimatyzowane pokoje  blisko portu jachtowego w centrum Krynicy.

Krynica Morska to znany kurort nadmorski z coraz lepszymi hotelami i pensjonatami i coraz wyższą pozycją w rankingu nadmorskich miejscowości.W 2015 roku Krynica była na 11 pozycji z pośród 30 najbardziej znanych miejscowości nadmorskich. W 2013 roku Krynica była na 14 pozycji.

W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie, do rozrywki w gronie przyjaciół, ale i do spotkania z bogactwem form życia przyrody. Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) obejrzycie Państwo piękny widok: z jednej strony Bałtyku z drugiej Zalewu Wiślanego, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską. Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków, pomiędzy którymi spotkać można daniele, lisy ,dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa.

Należy również zobaczyć starą zabudowę miasta, pochodzącą z początku XX wieku stanowiącą zespół zabytkowych willi i pensjonatów, oraz latarnię morska jedną z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym.

Przebywając w Krynicy Morskiej można wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka, Elbląga, drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.

Gdzie tanio przenocować nad morzem ?