Dwupokojowe apartamenty nad morzem

Dwupokojowe apartamenty studio nad morzem krynica morska
Apartament studio 34

Dwupokojowe apartamenty nad morzem

Dwupokojowe apartamenty nad morzem apartamenty dwupokojowe nad morzem w Krynicy Morskiej w centrum. Willa Joker dwupokojowe apartamenty studio w Krynicy Morskiej blisko morza. Krynica Morska to apartamenty nad morzem w Willi Joker, pokoje z klimatyzacją, łazienkami i balkonem. Willa Joker w ofercie ma dwa dwupokojowe klimatyzowane apartamenty studio o powierzchni ok. 35 m2. każdy. Poza tym do dyspozycji Gości jest kuchnia gdzie można samemu zrobić sobie i rodzinie śniadanie. Willa Joker wybudowana została w centrum Krynicy Morskiej w bocznej uliczce gdzie wszędzie jest blisko. Z pewnością bardzo blisko jest do centrum i do Zalewu Wiślanego gdzie właśnie oddano nowa promenadę spacerową wzdłuż zalewu. Jest tu tez odcinek 4 km gdzie możną pojezdzic rowerem. Niedaleko jest miejskie centrum rekreacyjne gdzie i dzieci i dorośli mogą znależć coś dla siebie. Ok 200 m. jest do portu jachtowego a ok 50 m. do wesołego miasteczka. Do plaży jest ok 600 m.

Również  hotel nad morzem posiada dwupokojowe apartamenty studio, z pokoi widok na morze i las. Przede wszystkim nowy White hotel położony niemal na Białej Plaży w Krynicy Morskiej posiada apartamenty dwupokojowe studio i apartamenty jednopokojowe. Dysponujemy również pokojami dwuosobowymi, pokojami czteroosobowymi i pokojami rodzinnymi dla nawet sześciu osób.

Przede wszystkim polecam noclegi nad samym morzem, taki wybór to z pewnością udane wakacje czy urlop. Zapraszamy też rodziny z dziećmi, jest tu dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Hotele nad samym morzem czynne są cały rok.

Pokoje jednoosobowe .

Apartamenty studio .

Hotel Krynica Morska

Krynica Morska noclegi w centrum

3 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.