Apartamenty studio Krynica Morska

Dwupokojowe apartamenty studio nad morzem krynica morska
Apartament studio 34

Apartamenty studio Krynica Morska

Krynica Morska apartamenty studio.

Apartamenty studio Krynica Morska to na pewno dwa dwuosobowe pokoje dla czterech osób. W apartamencie studio znajdują się łoże małżeńskie oraz w drugim pokoju, dwa łóżka pojedyncze. Na życzenie gościa jest możliwość prze aranżowania pokoi tak aby w każdym z pokoju apartamentu studio znajdowało się łoże małżeńskie. Apartamenty studia mieszczą się na drugim i trzecim piętrze Willi Joker od strony północnej. Skąd rozpościera się piękny widok na lasy mierzei wiślanej oraz miasto. Natomiast z trzeciego piętra widać również latarnie morską w Krynicy Morskiej. Apartamenty zostały bez sprzecznie doskonale wyposażone. Komfortowa łazienka lodówka, czajnik, internet wi-fi oraz duży płaski telewizor na ścianie w każdym z dwóch pokoi. Doskonała obsługa oraz idealna lokalizacja w centrum miasta, dzięki której nasz gość ma wszędzie blisko, sprawiają że apartamenty studio w Willi Joker są najlepszym wyborem na rodzinny wyjazd nad morzę.

Krynica Morska apartamenty dwu pokojowe z dwiema sypialniami zapraszają na noclegi do hotelu, pensjonatu Joker. Krynica Morska noclegi blisko morza w centrum Krynicy Morskiej tanio. Apartamenty nad samym morzem w Krynicy Morskiej zapraszają cały rok.

Apartamenty studio Krynica Morska

Willa Joker zlokalizowana jest w centrum do morza ma 600 m. Na pewno znajdziesz tu tanie pokoje i apartamenty.

Hotel White to przede wszystkim nowy obiekt  położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej, do morza mamy zaledwie 60 m. Zadzwoń i zarezerwój już dziś.

3 komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.